Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Type
tr: Tür

en: Help text
tr: Yardım metni

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
tr[0]: @count öğe başarıyla işlendi.

en: About
tr: Hakkında

en: An error occurred and processing did not complete.
tr: Bir hata oluştu ve işlem bitirilemedi.
