Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Type
uk: Тип

en: Help text
uk: Довідковий текст

en: Exists
uk: Існує

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: вдало оброблено @count елемент:
uk[1]: вдало оброблено @count елементи:
uk[2]: вдало оброблено @count елементів:

en: About
uk: Про

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Відбулася помилка й процес не був завершений.
