Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Type
vi: Kiểu

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Exists
vi: Tồn tại

en: An error occurred and processing did not complete.
vi: Có lỗi xảy ra và việc xử lý chưa hoàn thành.
