RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Type
be: Тып

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: About
be: Аб

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.
