RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Exists
cs: Existuje

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: About
cs: Popis

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje
