RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Type
el: Τύπος

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Exists
el: Υπάρχει

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: About
el: Περί

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.
