RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: About
km: អំពី

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។
