RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Type
pl: Typ

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Exists
pl: Istnieje

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: About
pl: O stronie

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Doesn't exist
pl: Nie istnieje
