RDF Extensions (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: About
sq: Informacione

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
