RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།
