RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cy[0]: 1 eitem wedi ei brosesu'n llwyddiannus:

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.
