RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Operations
da: Handlinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Fields
da: Felter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: About
da: Om

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: Mapping type
da: Koblingstype
