RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
