RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: About
fi: Tietoja

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.

en: Mapping type
fi: Mappauksen tyyppi
