RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
