RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
is[0]: 1 liður væleydnað viðgjørdur:
is[1]: @count liðir væleydnað viðgjørdir:

en: About
is: Um

en: An error occurred and processing did not complete.
is: Ein feilur kom fyri og viðgerðin var tí ikki fullførd.
