RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Operations
fr: Actions

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Fields
fr: Champs

en: Not installed
fr: Non installé

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fr[0]: 1 élément traité avec succès :
fr[1]: @count éléments traités avec succès :

en: About
fr: À propos

en: An error occurred and processing did not complete.
fr: Une erreur s'est produite et le traitement ne s'est pas terminé.

en: Mapping type
fr: Type de correspondance
