RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: Not installed
gl: Non instalado

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: About
gl: Información

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.
