RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: About
hu: Leírás

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Datatype
hu: Adattípus

en: Mapping type
hu: Leképzéstípus
