RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: @label
hy: @label (@column)
