RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
