RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: About
lv: Par

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
