RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
