RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Not installed
oc: Pas installat

en: About
oc: A prepaus

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.
