RDF Extensions (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: About
sl: O modulu
