RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:
