RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
