RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Not installed
ast: Ensin instalar
