RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
