RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
