RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.
