RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: About
cs: Popis

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.
