RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Fields
et: Väljad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: About
et: Programmist

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Mapping type
et: Mappingu tüüp

en: Installed (version @version)
et: Paigaldatud (versioon @version)
