RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Fields
eu: Eremuak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
