RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: About
hi: के बारे में
