RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Fields
hr: Polja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: About
hr: Opis

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.
