RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Fields
jv: Field

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: About
jv: Ngenani

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.
