RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
