RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: About
ne: बारेमा
