RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Not installed
nn: Ikkje installert
