RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: About
ro: Despre

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare și procesarea nu a fost finalizată.

en: Mapping type
ro: Tip de mapare
