RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Fields
sv: Fält

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: About
sv: Om

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.

en: Mapping type
sv: Typ av mappning
