RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి
