RDF Extensions (7.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Fields
vi: Các trường

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
vi[0]: 1 mục đã được xử lý:

en: About
vi: Giới thiệu

en: An error occurred and processing did not complete.
vi: Có lỗi xảy ra và việc xử lý chưa hoàn thành.
