RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
