RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: RDF
gu: આરડીએફ

en: About
gu: વિશે
