RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: About
he: אודות

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.
