RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Fields
is: Svæði

en: About
is: Um
