RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Fields
ka: ველები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
