RDF Extensions (7.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
